Bądź w kontakcie
Subskrybuje zawartość
Subskrybuje zawartość za pomocą poczty email
Profil na Naszej Klasie

Fundacja Bieszczadzka zaprasza do współpracy wolontariuszy

Bieszczady i Wolontariat - osoba zainteresowana wolontariatem w Bieszczadach
Od
28 sierpień, 2009 - 13:09

Poszukujemy osób, które chcą się zaangażować w nasze działania i wesprzeć je zarówno podczas organizacji imprez i wydarzeń kulturalnych, jak i pomóc nam w codziennej pracy w biurze.

Promocja regionu i turystyka, którymi się zajmujemy sprawia, że będziemy potrzebować pomocy głównie wolontariuszy akcyjnych, czyli takich, które wesprą nas podczas organizacji imprez i wydarzeń kulturalnych. Chcielibyśmy również nawiązać współpracę z osobami, które lubią pisać i umieją pisać, ponieważ potrzebujemy kogoś, kto na bieżąco będzie opisywał naszą działalności na stronie internetowej. Kiedy zintegrujemy się już ze sobą, chcemy abyście realizowali autorskie projekty związane z turystyką w Bieszczadach, a także prowadzili bieszczadzkiego bloga.

Ze swojej strony dajemy wolontariuszom możliwość wypożyczania sprzętu (aparat, dyktafon, kamera itp.), a już tej jesieni zorganizujemy ośrodek wolontariatu w siedzibie Fundacji Bieszczadzkiej - będziecie mogli korzystać z osobnego pomieszczenia wyposażonego w komputery.

Więcej informacji:
www.fundacja.bieszczady.pl
wolontariat.bieszczadzki@gmail.com

Bieszczady i Wolontariat - osoba zainteresowana wolontariatem w Bieszczadach
8 grudzień, 2009 - 22:46

A ja bym bardzo chciała zając się tym czym Matthew latem 2008. I tu moje pytanie:czy aby adres mailowy wolontariat.bieszczadzki@gmail.com jest nadal aktualny? Pisałam o moim pomyśle,myślę,że bardzo dobrym(w każdym razie jego realizacja bardzo mi się marzy:),ale nie dostałam jeszcze żadnego feedbacku:) Chyba sama podzwonię po szkółkach i już na ferie wyruszę:)